Полтавські копи направили до прокуратури три скарги щодо утримання доріг (ФОТО)

Патрульні перевірили стан вулично-дорожньої мережі Полтавщини після закінчення зимового сезону та вжили необхідних заходів

Працівники патрульної поліції Полтавщини завершили огляд вулично-дорожньої мережі, який тривав протягом квітня-травня поточного року, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сторінку у "Фейсбуці" патрульної поліції Полтавщини.

Патрульні спільно з представниками дорожньо-комунальних, залізничних та інших організацій визначили стану експлуатаційного утримання мережі після закінчення зимового сезону і належної підготовки доріг до літа.

Під час огляду перевіряли стан покриття проїзної частини (ямковість, осідання, колійність), узбіч, тротуарів; наявність та стан дорожньої розмітки; забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху та автопавільйонів; аварійно небезпечні ділянки доріг, місця концентрації ДТП;

Також звернули увагу на стан функціонування зовнішнього освітлення і утримання смуги відведення та придорожніх територій.

Таким чином, правоохоронці видали 38 приписів керівникам дорожньо-комунальних і залізничних організацій на усунення виявлених недоліків. Окрім того, до адміністративної відповідальності притягнено 18 посадових осіб.

Ще три інформації направлено до органів місцевого самоврядування та прокуратури про незадовільний стан утримання вулично-дорожньої мережі з пропозиціями щодо покращення організації дорожнього руху.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава