ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Судитимуть поліцейських за побиття полтавця

Полтавець поскаржився у прокуратуру
Depo.
9 вересня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua
Судитимуть поліцейських за побиття полтавця
Судитимуть поліцейських за побиття полтавця

Слідчим відділом прокуратури Полтавської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо двох працівників Управління поліції охорони в області, які перевищили свої службові повноваження, що супроводжувались насильством, застосуванням спеціальних засобів, за відсутності ознак катування, тобто вчинили злочин, передбачений ч.1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 КК України, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прокуратуру Полтавської області.

У березні цього року старші сержанти поліції, вбачаючи у діях 31-річного полтавця адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство), маючи можливість застосувати в межах своєї компетенції превентивні заходи, без заздалегідь вголос зробленого попередження про застосування фізичної сили та не надавши достатнього часу для виконання законної вимоги правоохоронця, застосували до чоловіка фізичну силу, спричинивши йому легкі тілесні ушкодження.

На дії поліцейських полтавець поскаржився до прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що застосування правоохоронцями фізичної сили щодо особи не відповідало конкретним обставинам, що склалися, характеру правопорушення і поведінці правопорушника, який при вказаних обставинах фактично не вчиняв правопорушення та не створював будь-якої загрози життю або здоров`ю як громадян, так і самих поліцейських.

Обвинувальний акт по суті розглядатиме Октябрський районний суд Полтави.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на