Полтавські поліцейські похизувалися новенькою пересувною лабораторією

Полтавські поліцейські отримали новенький Volkswagen T5, завдяки якому можна працювати при будь-якій погоді і навіть в темряві
Depo.
22 грудня 2016 17:41
ФОТО: depo.ua
Полтавські поліцейські похизувалися новенькою пересувною лабораторією
Полтавські поліцейські похизувалися новенькою пересувною лабораторією

Під час брифінгу 22 грудня заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області - начальник слідчого управління Сергій Чиж розповів про стан роботи інспекторів-криміналістів у 2016 році та презентував журналістам пересувну криміналістичну лабораторію, пише Depo.Полтава.

Полтавські поліцейські похизувалися новенькою пересувною лабораторією - фото 1

За словами Сергія Чижа, у 2016 році інспекторами - криміналістами слідчих підрозділів проведено 5545 досліджень місць подій за фактами вчинення злочинів різної ступені тяжкості.

Полтавські поліцейські похизувалися новенькою пересувною лабораторією - фото 2

"У кожному, без виключення, випадку проведення огляду місця події виконано відповідну фіксацію місця за допомогою фото- та відео- техніки, з використанням методів криміналістичної зйомки. Також у кожному випадку вилучено слідову інформацію, яка має суттєве доказове значення у розкритті вище перелічених тяжких та особливо тяжких злочинів", - повідомив Сергій Чиж.

Наприкінці брифінгу начальник відділу криміналістичного забезпечення при слідчому управлінні ГУНП в Полтавській області Олександр Онупко провів презентацію пересувної криміналістичної лабораторії.

Полтавські поліцейські похизувалися новенькою пересувною лабораторією - фото 3

Олександр Онупко розповів, що автомобіль Volkswagen T5 укомплектований всіма необхідними засобами для роботи на місці події.

"Це своєрідна лабораторія, яка обладнана найбільш сучасною криміналістичною та освітлювальною технікою для проведення висококваліфікованого огляду місця події любого ступеню складності при абсолютно любих погодних умовах та умовах освітлення", - додав Олександр Онупко.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".