ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавські рятувальники звинуватили комунальників у пожежах на сміттєзвалищах

Голова ДСНС Полтавщини повідомив головну причину пожеж на сміттєзвалищах та довготривалої ліквідації горіння торфовищ
Depo.
29 вересня 2015 18:33
ФОТО: depo.ua

Учора, 28 вересня, на засіданні апарату Полтавської облдержадміністрації начальник Головного управління ДСНС України в Полтавській області Віктор Дейнега звернув увагу на проблему пожеж на сміттєзвалищах та торфовищах, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Говорячи про пожежі на сміттєзвалищах, Віктор Дейнега зазначив, що головною проблемою є те, що вони залишаються не огородженими. Як приклад, він привів пожежу в Біликах, де через відсутність огорожі з підпаленої трави вогонь розповсюдився і на звалище сміття. Також Віктор Дейнега згадав пожежу на Макухівському сміттєзвалищі, яку рятувальники гасили 4 дні.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко, зазначив, що за комунальні підприємства відповідає міська влада. Однак він порадив Віктору Дейнезі зібрати докази невиконання вимог, які й приводять до пожеж на сміттєзвалищах, та надати їх правоохоронним органам.

Окрім виникнення пожеж на сміттєзвалищах в Полтавській області залишається проблемою пожежі на торфовищах.

Віктор Дейнега пояснив причину, через яку про пожежі на торфовищах не доповідають відразу. На його думку, голови райдержадміністрацій не хочуть витрачати додаткові кошти на харчування для рятувальників та на паливно-мастильні матеріали. Голова рятувальної служби Полтавщини зазначив, що в будь-якому разі самостійно ці пожежі неможливо ліквідувати. Тому, якщо повідомити про пожежу торфовищ на початковій стадії, то затрат на ліквідацію буде набагато менше.

Більше новин про життя області читайте на Depo.Полтава.