Паралімпійці з Полтавщини стали призерами Світової серії змагань з плавання у Німеччині

Євген Богодайко виборов третє місце серед плавців вільного стилю на стометрівку, а Дмитро Виноградець став одним з кращих у комплесних змаганнях на 150 метрів

Паралімпійці з Полтавщини стали призерам…

У Берліні завершилась Світова серія змагань з плавання для спортсменів з інвалідністю, у якій брали участь і полтавські паралімпійці, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Двоє спортсменів-земляків привезли додому бронзові нагороди. Євген Богодайко став одним з кращих у вільному стилі плавання на 100 метрів, а Дмитро Виноградець виборов третє місце у комплексному запливі на 150 метрів.

Обидва спортсмени - багаторазові переможці Паралімпіади. Їх наставник - тренер національної збірної Ілля Калайда результатом своїх підопічних залишився задоволений.

Нагадаємо, Кременчуцька спортсменка Єлизавета Каланіна завоювала "бронзу" Чемпіонату Європи з дзюдо.