Полтавські спортсмени перемогли у чемпіонаті світу з хортингу

У місті Кендзьожин-Козле (Польща) відбувся перший в історії чемпіонат світу з єдиноборства хортинг

Полтавські спортсмени перемогли у чемпіо…

У чемпіонаті брали участь представники 11 національних збірних, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "ФК Ворскла".

У складі збірної України змагалися четверо бійців з Полтавщини, які завоювали 4 медалі у розділі "двобій": 2 золоті і 2 бронзові. Полтавець Костянтин Шонія став чемпіоном світу серед чоловіків у ваговій категорії понад 90 кг, а Олексій Крилач із Лубен переміг у кадетському "абсолюті" - понад 70 кг. Бронзовими призерами чоловічої першості стали лубенці Артем Пшенник (до 55 кг) і Дмитро Мухін (до 75 кг).

Батьківщиною бойового мистецтва хортинг є Україна, хортинг базується на унікальній спадщині бойових традицій козацтва. Наскільки багатогранним є це бойове мистецтво, говорить той факт, що у самій Україні змагання відбуваються у багатьох розділах: двобій, боротьба, форма, фул-контакт, показовий виступ, нокдаун, сутичка, військовий хортинг, поліцейський хортинг, рукопашний хортинг, гирьовий спринт. Проведення першого чемпіонату світу з хортингу - це всесвітнє визнання спортивних традицій українських бойових мистецтв.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.