ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавські журналісти змусили міліцію звернути увагу на передвиборчі "подарунки"

Місцеві журналісти написали заяву в міліцію про підкуп виборців у місті
Depo.
20 жовтня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua

 На прес-конференції у начальника обласного управління міліції журналісти поцікавилися у правоохоронців, чому вони так кволо реагують на порушення виборчого законодавства у Полтаві, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Зокрема медійники поцікавилися, чому міліція не бачить, як щодня у Полтаві кандидати на мерське крісло роздають місцевим пенсіонерам цукор і аптечки, агітуючи за себе. Не отримавши конструктивної відповіді, представники ЗМІ запропонували міліціянтам проїхатися до місць роздачі цукру та аптечок.

Тож міліція була змушена відреагувати і тому разом з пресою виїхали на місця підкупу. Як передає кореспондент Depo.Полтава, спочатку журналісти разом з групою міліціонерів завітали до офісу "Совісті України", яку очолює Полтавський міський голова, а нині ще й кандидат на мерське крісло у Полтаві Олександр Мамай.

Там журналістів та міліцію зустріли "не дуже радо". Бабусі вміло захищали щойно отриманий цукор.
Також журналісти разом з міліцією приїхали до полтавського офісу партії "БПП - Солідарність". Нагадаємо, там пенсіонерам роздають аптечки, агітуючи за кандидата у мери Андрія Матковського.

Розлогіше про це читайте згодом на Depo.Полтава.