ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавських рятувальників одягнуть на мільйон

Вимоги місцевих рятувальників по-трохи реалізують
Depo.
3 серпня 2015 17:35
ФОТО: depo.ua

У рамках регіональної програми «Територіальна оборона» з обласного бюджету виділили 1 мільйон гривень для забезпечення підрозділів Головного управління ДСНС матеріальними засобами, пише Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу ДСНС України у Полтавській області.

Метою Програми є здійснення заходів щодо матеріально-технічного забезпечення потреб підрозділів силових структур і ДСНС України засобами захисту, предметами речового майна і спорядження, пально-мастильними матеріалами, автозапчастинами, спеціальним обладнанням, іншими предметами життєзабезпечення.

"Кошти в першу чергу підуть на оновлення форменого одягу рятувальників, взуття, елементів бойового спорядження вогнеборців, паливно-мастильних матеріалів тощо. Це дасть можливість співробітникам Служби порятунку більш ефективно та оперативно ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. Хочу подякувати обласній державній адміністрації та депутатському корпусу Полтавської обласної ради за підтримку та своєчасну допомогу рятувальникам Полтавщини", - наголосив начальник ГУ ДСНС області Віктор Дейнега.

Нагадаємо, Віктора Дейнегу призначили на посаду керівника ГУ ДСНС Полтавщини 21 липня цього року. А за кілька днів до цього полтавські рятувальники під стінами ОДА вимагали підвищення зарплати та покращення умов праці.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.