ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавський автор долучився до створення художньої книги про УПА

Наприкінці жовтня літературна агенція "Discursus" презентує книгу прози про УПА "Лісові хлопці", до якої ввійшло оповідання Романа Повзика
Depo.
15 жовтня 2015 11:01
ФОТО: depo.ua
Полтавський автор долучився до створення художньої книги про УПА
Полтавський автор долучився до створення художньої книги про УПА

До цієї книги потрапили найкращі твори, що надсилали на "Конкурс прози про УПА", який агенція проводила минулого року, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Magnum Opus".

Переможців визначало журі в складі письменника, кіносценариста ( автора сценарію фільму про головнокомандуючого УПА Романа Шухевича "Нескорений") Василя Портяка, історика та публіциста, директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича і письменника, директора ЛА "Discursus" Василя Карп'юка.

Трьох кращих було оголошено минулого року в рамках Літературного фестивалю "Покрова" ім. Т.Мельничука. Ними стали Володимир Тимчук, Маріанна Задорожна та Зіновій Федорук.

Одним з авторів, оповідання якого з'явиться у цій книзі, є полтавець, учасник НМО "Magnum Opus" Роман Повзик. Його оповідання "Німі" показує феномен - в Богом забутому селі Мартинівка всі мешканці втратили здатність говорити. Сюди приїздять вчені і військові, щоб зрозуміти, що сталося, чи не несе ця німота загрозу іншим людям, і як зупинити самогубства, які почалися серед місцевих від такого шоку.

Вже з кінця жовтня книга прози про УПА "Лісові хлопці" буде у продажу в книгарнях України.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.