ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавський боєць показав свої фото з фронту

Погляд снайпера, заміноване поле та фронтові будні зафіксував на фотоплівку боєць батальйону "Полтава" Віталій Запека
Depo.
25 серпня 2015 09:02
ФОТО: depo.ua
Полтавський боєць показав свої фото з фронту
Полтавський боєць показав свої фото з фронту

Учора в Гоголівському парку міста Полтави відкрилася одноденна фотовиставка фронтових буднів полтавських військових, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Чимало відвідувачі зібралося переглянути чорно-білі світлини полтавця. Кожна фотографія має свою історію, композицію та натхнення автора.

Полтавський боєць показав свої фото з фронту - фото 1

Здавалося б, звичайне поле зображено на одному фото, аж ні, така привітність місцевої природи оманлива, страху додає авторське пояснення: "Поле заміноване". На іншому фото буря завалила частину укріплень, бійці нашвидкуруч відновлюють пост. Інша світлина демонструє блокпост оточений з боку замінованим полем.

Полтавський боєць показав свої фото з фронту - фото 2

Найкращими у Віталія Запеки є фотопортрети: рішучий погляд снайпера, сумуючі очі юного хлопчини-бійця, бажання випити каву чи закурити цигарку, яке читається в самому лише погляді, без слів.

Полтавський боєць показав свої фото з фронту - фото 3

Окрім фото військовий поділився письмовими враженнями від побаченого там, на Сході. Дівчина, горда красуня, яка не схилилася і не заховалася під час обстрілу. Її хода та стукіт підбор, навіть, не змінили темп в той час, як військові присіли, пригнулися. Реакція поважаючої себе жінки, констатував Віталій Запека. В неповні 20 років дівчині довелося пережити стільки вибухів, що вони уже перестали її дивувати.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.