ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавський чиновник програв суд журналістам, вимагаючи від них вибачень

Прокурор та журналісти, за словами заступника голови Полтавської облради, поширили неправдиву інформацію про нього
Depo.
9 вересня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua
Полтавський чиновник програв суд журналістам, вимагаючи від них вибачень
Полтавський чиновник програв суд журналістам, вимагаючи від них вибачень

Перший заступник голови Полтавської облради Євген Холод програв в Апеляційному суді справу проти журналістів трьох кременчуцьких видань та екс-прокурора Кременчука Григорія Кондратенко, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ВПолтаве.інфо.

Апеляційний суд Полтавської області своїм рішенням відмовив Євгену Холоду в позові про захист честі, гідності і ділової репутації до трьох міських газет і прокурора. Про це повідомив Максим Василишин - адвокат, що захищав "Програма Плюс" та журналістів інших міських газет.

Нагадаємо, підставою для звернення до суду стало те, що на брифінгу тодішній прокурор міста повідомив журналістам, що стосовно підприємства, яким у той час керував Холод, порушено низку кримінальних справ. Цю інформацію оприлюднили газети "Програма Плюс", "Кременчуцький Телеграф" і "Кременчуцька газета". Холод подав позов до суду, в якому вимагав спростування недостовірної, на його думку, інформації і вибачень.

Суд першої інстанції в особі судді Автозаводського райсуду Кременчука Анатолія Середи відмовив Холоду в претензії до журналістів - інформація, на яку вони посилалися, була офіційно оприлюднена посадовою особою прямо в приміщенні прокуратури міста.

Зате залишилися претензії пана Холода до колишнього прокурора міста. Вже новий прокурор В'ячеслав Лісовий подав апеляцію саме на цю частину рішення райсуду Кременчука. Апеляційний суд Полтавської області, розглянувши матеріали справи, погодився з позицією прокуратури Кременчука.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на