"Полтавський танк" Олександр Хижняк отримає 500 тис. грн з обласного бюджету

Депутати проголосували за надання винагороди чемпіону світу з боксу Олександру Хижняку та його тренеру

"Полтавський танк"  Олександр Хижняк отр…

Сьогодні, 12 жовтня , о 10:00 у приміщенні Полтавської обласної ради розпочалась вісімнадцята сесія обласної ради сьомого скликання, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Більшість депутатів проголосували за винагороду у розмірі 500 тис. грн для полтавського спортсмена Олександра Хижняка, що одержав перемогу на світовому чемпіонаті з боксу. Затвердили також призначення винагороди у сумі 100 тис. грн для його тренера. Кошти виділять з обласного бюджету.

Нагадаємо, у вересні боксер з Полтави Олександр Хижняк став чемпіоном світу у ваговій категорії до 75 кг. "Полтавський танк" у фіналі світової першості в Німеччині впевнено переміг казахського спортсмена і завоював "золото".

В стартовому поєдинку Чемпіонату світу-2017 Олександр Хижняк здолав боксера зі Словаччини з рахунком 4:0.

У чвертьфіналі з рахунком 4:1 полтавець здолав представника Англії Бенджаміна Вайтакера, а у півфіналі американця Іслі. У червні 2017 року Олександр Хижняк став чемпіоном Европи з боксу у ваговій категорії до 75 кг.

До того ж, Хижняк занесений до національного реєстру рекордів, як боксер, який здобув найбільшу кількість титулів за 330 днів (6 титулів).