"Полтавський танк" Олександр Хижняк роздав автографи маленьким прихильникам

Чемпіон світу з боксу поспілкувався з вихованцями Полтавської школи-інтернату № 1

Depo.
7 грудня 2017 09:08

Боксер Олександр Хижняк, якого звуть "Полтавським танком", завітав до Полтавської школи-інтернату №1, аби розповісти підростаючому поколінню про свої спортивні досягнення, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Hromadske Полтава.

Чемпіон світу з боксу поділився з дітками своїм секретом досягнення мети. Подібні зустрічі спортсмен проводить часто, адже, на його думку, саме цей вік є найважливішим та найзнаковішим у формуванні дітей та їх майбутнього.

Під час зустрічі чемпіон розповів маленькій аудиторії про спортивні досягнення, родину та навчання та продемонстрував свої нагороди і відеоролик з кращими моментами своїх поєдинків. Також боксер побажав школярам працювати над собою та брати приклад з інших.

Вихованці інтернату скористались нагодою за "закидали" боксера особистими питаннями. Кажуть, дуже чекали цієї зустрічі, і попри те, що їх не відпускав вчитель з уроків, пішли відпрошуватись у завуча.

На згадку про зустріч з полтавським боксером школярі мали нагоди отримати постери з його фото та автографом.

Нагадаємо, у вересні боксер з Полтави Олександр Хижняк став чемпіоном світу у ваговій категорії до 75 кг. "Полтавський танк" у фіналі світової першості в Німеччині впевнено переміг казахського спортсмена і завоював "золото".

В стартовому поєдинку Чемпіонату світу-2017 Олександр Хижняк здолав боксера зі Словаччини з рахунком 4:0. У чвертьфіналі з рахунком 4:1 полтавець здолав представника Англії Бенджаміна Вайтакера, а у півфіналі американця Іслі.

У червні 2017 року Олександр Хижняк став чемпіоном Европи з боксу у ваговій категорії до 75 кг.

До того ж, Хижняк занесений до національного реєстру рекордів, як боксер, який здобув найбільшу кількість титулів за 330 днів (6 титулів).

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у "Фейсбуці".