ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавський телемайстер розповів, хто дивиться російські канали

Після того, як у кабельних мережах зникло російське телебачення, люди почали встановлювати супутникові антени
Depo.
26 серпня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua
Полтавський телемайстер розповів, хто дивиться російські канали
Полтавський телемайстер розповів хто дивиться російські канали

Минулого року більшість кабельних провайдерів відмовилися від трансляції російського продукту. Так, багато російських телеканалів зникли з українського телепростору, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Відтак прихильники "русского мира" і "великой империи" стали непокоїтись: як прожити без "духовных скреп"? Довелося шукати розраду на супутникових хвилях. Тож дехто відмовився від кабельного і підключив собі супутникове телебачення.

Роман установкою супутникових антен займається 7 років. Працює у межах Полтавської області. Розповідає, серед любителів "русской правды" люди від 50 років і старше. Переважно це ті, хто родом з Росії, або мають там родичів. Ще заангажовані російською пропагандою українці, які їздять туди на заробітки.

"Часто вони просять встановити додаткову антену з російськими каналами. Здебільшого це НТВ, ОРТ, Россия24, ТНТ, РТР. А коли якийсь із цих каналів зникає, відразу дзвонять в паніці, щоб якомога швидше полагодив. Таких клієнтів приблизно 20%", - розповідає Роман.

Проте, після Революції Гідності і війни, що розгорнулася на Донбасі, говорить Роман, є багато полтавців, які просять відключити зі свого супутникового телебачення російські канали. Таких, за словами майстра, на Полтавщині приблизно 70%.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.