Полтавський веслувальник вийшов у півфінал чемпіонату світу

В Італії триває чемпіонат світу з веслування

В Мілані триває чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину спорт". Полтавські спортсмени продовжують стартувати на першості планети. Сьогодні 21 серпня розпочалася ранкова сесія другого дня змагань. Серед полтавців у складі збірної України стартував веслувальник Денис Камерилов, який зі своїм напарником Віталієм Вергелесом змагаються у каное-двійці на дистанції 200 метрів.

У попередньому заїзді Денис з колегою фінішували шостими, що дало їм право змагатися у півфінальних заїздах. Хлопці показали результат - 4,075 секунди. Загалом у попередньому заїзді взяло участь сім каное-дуетів. Перше місце здобула двійка з Білорусі Глеб Саладуха і Джаніс Махлай. Вони відправляються прямо до фінальної стадії. У перший день змагань право виступати у фінальних заїздах здобули представники Полтавщини Павло Алтухов та Денис Янчук.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.