Полтавський винахідник розповів про свій диво-транспорт – аеросани

Винахідник з Полтави змайстрував транспорт, щоб їздити на полювання та рибалку, а здивував усіх оточуючих
Depo.
12 січня 2017 15:40
ФОТО: depo.ua
Полтавський винахідник розповів про свій диво-транспорт – аеросани
Полтавський винахідник розповів про свій диво-транспорт – аеросани

На полях Полтавщини помітили незвичний транспортний засіб. Диво-техніку змайстрував полтавський винахідник Віктор Шахов, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтава.

Чоловік з десяти років захоплювався моделюванням, збирав болотоходи, пластикові і металеві човни. Пізніше, розповідає, вирішив сконструювати такий агрегат, який би допомагав у мисливстві та рибальстві.

Аеросани задумав зробити універсальними, щоб взимку їздити на лижах, а влітку- стати на поплавки.

"Транспорт розрахований на двох, його вага - 120 кілограмів, довжина – 3 метри, а висота – 2. Мої аеросани мають бензиновий двигун і здатні розвивати швидкість до 100 км/год. Середній розхід бензину - 10 літрів на годину", - розповідає чоловік.

Прототип кабіни аеросанів зроблений по кресленнях авіаційної харківської фірми, яка випускає легкі літаки. Вони надали винахіднику обводи, а він, в свою чергу, втілив їх в життя. Двигун – австрійської фірми "Ротакс", але він пристосовувався до даної конструкції. Чоловік обміняв його на інші свої речі.

Інтерес оточуючих Віктора Шахова не дивує, він часто чує прохання сфотографуватись або покататись на його чудо-машині.

Сам винахідник запевняє у надійності транспорту та впевнений, що він "прослужить" ще не один десяток років. Та пропозиції продати машину чоловік категорично не приймає, адже вони для нього – як рідне дитя.

Нагадаємо, що раніше здивовані полтавці зняли на відео диво-машину.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".