ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавському АТОвцю порадили шукати земельну ділянку в Криму

Влада не знайшлиа землю для бійця на Полтавщині
Depo.
9 липня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua
Полтавському АТОвцю порадили шукати земельну ділянку в Криму
Полтавському АТОвцю порадили шукати земельну ділянку в Криму

У Полтаві учасника АТО Ігоря Ковтуна направили за оформленням ділянки в Криму, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кореспондент.

На сайті видання розміщені копії відповідних документів. Зокрема, в Ленінській райраді порадили звернутися в Севастопольську адміністрацію. Також направили в місцеві органи влади в Києві. Це зазначено в копії рішення райради за 12 квітня цього року.

До цього міськрада видала бійцеві дозвіл на отримання землі для будівництва будинку в районі села Лісок. Площа ділянки - 0,10 га, зазначила дружина бійця Алла. Він вказаний на кадастровій карті з позначенням комунальної власності.

За словами Ковтун, заяву на ділянку подали ще в жовтні 2015 року. Відповідь від райради отримали через сім місяців. У документі було зазначено, що ситуація з виділенням землі поки що не вирішена.

"В даний час Державним земельним агентством не визначений пільговий порядок виділення земельних ділянок для учасників АТО, не надані списки на відповідні графічні матеріали з надання ділянок для будівництва житлових будинків", - зазначено у відповіді райради.

У той же час чиновники відхрещуються від цього документа і не можуть пояснити дану інформацію, сказала Алла Ковтун. За її словами, у райраді не можуть сказати, хто автор. При цьому в документі зазначено прізвище Решетник, зазначила дружина бійця. Вона відвідала заклад, але чиновника не виявилося на робочому місці.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на