ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавському меру байдуже на пам'ятник Мазепі у Полтаві

Міський голова Мамай вважає, що Мазепа нині не на часі
Depo.
26 листопада 2015 13:05
ФОТО: depo.ua
Полтавському меру байдуже на пам
Полтавському меру байдуже на пам'ятник Мазепі у Полтаві

У Полтаві відбулася сесія міськради. Журналісти після нетривалого засідання поспілкувалися з новообраним мером Олександром Мамаєм, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Медійники поцікавилися, коли нова рада проголосує за встановлення у Полтаві пам'ятника Івану Мазепі, який недавно привезли у Полтаву. Зокрема журналісти запитали у мера, що він сам думає про встановлення цього пам'ятника. Мамай відповів, що він виконає рішення міськради, проте сам утримається від голосування. Вважає, що встановлення Мазепи сьогодні не на часі, "бо у місті є важливіші питання".

"Встановлення пам'ятника Мазепі - я не проти. Хай голосують, будемо встановлювати. Я сам утримаюся при голосуванні. Вважаю, що це питання не на часі. У нас купа проблем, які треба вирішувати по місту. А встановлення Мазепи - це суто політичне питання. Хтось "за" хтось "проти". Я не хочу розколювати полтавську громаду", - сказав Мамай.

Цього разу перша сесія нового скликання пройшла за 20 хвилин. Депутатам вручили посвідчення. Олександр Мамай склав присягу на вірність полтавцям. Наступного разу нова рада збереться 4 грудня.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Полтавці, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте і у