ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавці дивитимуться кіно на балконі

У Полтаві відбудеться благодійний «балконний кінопоказ»
Depo.
24 липня 2015 09:48
ФОТО: depo.ua
Полтавці дивитимуться кіно на балконі
Полтавці дивитимуться кіно на балконі

26 липня о 18:00 в хостелі Sofa (вул. Петра Лідова, 12/9) пройде фотовиставка і "балконний кінопоказ" з благодійною метою. Подія розділиться на два напрями,повідомляє Полтава.depo.ua, посилаючись на прес-службу незалежного мистецького об'єднання Magnum Opus.

О 18:00 відбудеться відкриття фотовиставки. Особливість її полягатиме в тому, що вона об'єднає фотографів з усієї України, які займаються фотографією на плівку. Очікуються світлини від учасників із Києва, Львова, Дніпропетровська, Кременчука, Харкова, Мукачева, Лебедина і Полтави.

З 20:00 на місці виставки у хостелі розпочнеться кінопоказ. Фільми, показані в рамках заходу, стосуватимуться саме мистецтва фотографії. Кількість місць обмежена, оскільки кінопоказ відбуватиметься на балконі, який вміщує небагато людей. Забронювати собі місце можна за тел. 095-321-42-99. Організатори запевняють, що буде чай і печиво, але закликають прихопити із собою каремати.

Співорганізатор заходу, Анна Ютченко говорить, що в Полтаві вже були різні формати кінопоказів, але масових "балконних" - ще не було: "Маю надію, що цей захід стане хорошою традицією кінопоказів, що нібито і в приміщенні, і під відкритим небом, візьме все найкраще від них і буде позбавлена їх же недоліків. І жоден дощ нам не страшний".

Вхід на подію - за благодійним внеском (10 грн). Зібрані кошти будуть передані в Полтавський Батальйон Небайдужих.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.