Полтавці отримають можливість безкоштовно "відвідати" Бразилію, Австрію і Канаду

У Полтаві презентують нові книги Марини Гримич та Ігоря Осташа

Полтавці отримають можливість безкоштовн…

У Полтаві відбудеться презентація нових книг "Бранзолії" Марини Гримич та "Бонді" Ігоря Осташа, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Magnum Opus.

Марина Гримич - прозаїк, доктор історичних наук, кандидат філологічних наук. Жінка є членом Спілки письменників України, членом Канадської спілки етнологів та лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу "Коронація слова".

Нова книга Марини Гримич "Бранзолія" - це подорожні записки автора Бразилією, що включають оповіді про історію та життя українців в цій південноамериканський країні.

Ігор Осташ - колишній Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді, науковець, автор близько 250 праць.

"Бонді" - книга Осташа про життя та творчість Богдана Весоловського (псевдонім: Бонді, 1915 - 1971 рр.) - українського музиканта, автора багатьох танцювальних шлягерів (танго, вальсів, фокстротів), ліричних пісень та романсів. Весоловського, який народився у Відні, а помер у Монреалі, називають батьком української естрадної музики.

В передмові до своєї книги автор акцентує увагу на важкому життєвому шляху Бонді та його значенні для української культури: "Його життя ламали жорна трагічних міжвоєнних часів, Другої світової війни, а також періоду «холодної» війни. Ці жорна змусили композитора пройти випробування долею біженця і емігранта, проклавши його життєву дорогу через Україну і Польщу, Чехословаччину і Австрію, Німеччину і Канаду. Він був великим українцем, хоч ніколи й не мав українського паспорта".

Де: Полтавська бібліотека-філіал №4 для дорослих (вул. Фрунзе 141)
Коли: 25 лютого о 16:00

Вхід вільний.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook