ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавці у соцмережах обговорюють патріотку Росії

У полтавській спільноті з'явилось кілька фото жінки з рюкзаком, на якому зображено триколор
Depo.
2 вересня 2015 10:31
ФОТО: depo.ua
Полтавці у соцмережах обговорюють патріотку Росії
Полтавці у соцмережах обговорюють патріотку Росії

Один із користувачів соцмережі виклав кілька фотографій зроблених у центрі Полтави. На них видно як жінка у червоних штанях з велосипедом рухається містом, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Полтавці у соцмережах обговорюють патріотку Росії - фото 1

Проте, у користувачів мережі викликав активну дискусію рюкзак велосипедистки. На ньому великими літерами написано "national team russia". А зверху зображено російський прапор.

Думки полтавці у коментарях різняться. Як виявилось, серед користувачів не дуже багато патріотів. Ось кілька найяскравіших коментарів:


 "Там что то плохое про Украину написано? Или призывы от сепоров? Ты еще машины с российскими номерами фоткай и выкладывай"
 "И шо? Она (или он) не может быть патриотом своей страны? Ну а вот красные и подкоченные штаны это действительно пи***ц"
 "Получается, ходить в футболках с американскими и британскими флагами это норма, а тут типа "зрада". Я ху*ю."
 "От из за таких долб***ов как автор и разжигаются конфликты."
 "Справа ж не в рюкзаку. Кілька років тому на це ніхто б не звернув увагу, а зараз це справді кидається в очі. В першу чергу це країна-агресор, країна від якої гинуть наші з вами знайомі, друзі, родичі. Тому треба бути лояльним, але краще справді зараз утриматися від таких речей. Бо якби по Красной полощади ми їхали з українським рюкзаком, нас би уже арештували за підрив цілісності вєлікой імпєрії."

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.