ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавці відзначили День Незалежності з київським гуртом

Завершальний етап святкування 24-річчя незалежності України відбувся на сцені парку "Перемога"
Depo.
25 серпня 2015 09:36
ФОТО: depo.ua
Полтавці відзначили День Незалежності з київським гуртом
Полтавці відзначили День Незалежності з київським гуртом

З ініціативи громадської організації "Товариство ветеранів АТО" святкування Дня Незалежності тривало в парку "Перемога" до 10-ої вечора, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Полтавці відзначили День Незалежності з київським гуртом - фото 1

Місцеві гурти дарували полтавцям свою творчість та вітали зі святом. Початок концерту затримався, та відпочиваючі знайшли чим зайнятись, оскільки поруч знаходиться парк атракціонів та розваг. Довгий початок організатори компенсували відомим колективом "Онейроїд", що одразу вийшов на сцену. Не менш дройвовими сьогодні були хлопці з гурту "Майор Пронін".

Полтавці відзначили День Незалежності з київським гуртом - фото 2

Завершили концертну програму відомий київський гурт з полтавськими коренями "ТаРута". Запальна етно-музика, народні мотиви текстів та різноманіття музичних інструментів спонукали святкуючих до танців. Самі ж музиканти на сцені відривалися напевно більше за всіх. Звідусіль лунають привітання з Днем Незалежності та побажання бути незалежними ні від чого та ні від кого.

Полтавці відзначили День Незалежності з київським гуртом - фото 3

Вечірній концерт зібрав чимало полтавців, проте музика, що лунала зі сцени зрозуміла далеко не всім, а до танців та розваг взагалі спонукала лише частину присутніх. Громадськість вимагає розважальної альтернативи.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.