ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавці ярмаркували і гроші в АТО збирали (ФОТОФАКТ)

Вихідний день для полтавців минув не дарма: цікаве ярмаркове дійство відвідали, та ще й українській армії допомогли
Depo.
19 липня 2015 10:30
ФОТО: depo.ua
Полтавці ярмаркували і гроші в АТО збирали (ФОТОФАКТ)
Полтавці ярмаркували і гроші в АТО збирали (ФОТОФАКТ)

З ініціативи "Товариства ветеранів АТО" учора у самісінькому центрі міста розкинулося містечко майстрів та музикантів, повідомляє кореспондент Полтава.depo.ua.

Благодійні ярмарки для полтавців давно перестали бути дивиною, але відвідуваність цих заходів поступово знижується. Можливо через частоту проведення або через скрутне фінансове становище. Полтавці стали значно бідніші, тож, перш ніж кидати гроші до скриньки двічі подумають: віддавати гроші на благодійність чи сплатити вчасно за комунальні послуги. Частіше за все, перемагає другий варіант, і не тому, що населення вважає "моя хата скраю", а тому що грошей реально немає не те що на благодійність, а, навіть, щоб задовольнити свої елементарні потреби.

Полтавці ярмаркували і гроші в АТО збирали (ФОТОФАКТ) - фото 1

Відповідно, учорашній ярмарок складно назвати масштабним. Кілька столів, на яких майстри народної творчості розіклали вироби ручної роботи. Тут є прикраси, вироби із глини, картини, браслети зі шкіри, оригінальні заколки для волосся.

Полтавці ярмаркували і гроші в АТО збирали (ФОТОФАКТ) - фото 2

Прямо на бруківці було встановлено мікрофон, Полтавські музиканти акустичними виступами під гітару розважали учасників ярмарку та перехожих.

Полтавці ярмаркували і гроші в АТО збирали (ФОТОФАКТ) - фото 3

Гроші, зібрані під час дійства, організатори пообіцяли відправити на допомогу солдатам, що несуть службу в зоні бойових дій.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.