ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавці збирають канцтовари для дітей-переселенців. Приєднуйся!

У Полтаві з збирають канцтовари для дітей
Depo.
13 серпня 2016 08:57
ФОТО: depo.ua
Полтавці збирають канцтовари для дітей-переселенців. Приєднуйся!
Полтавці збирають канцтовари для дітей-переселенців. Приєднуйся!

До 27 серпня Полтаві буде проходити збір шкільного приладдя та канцтоварів для дітей-переселенців. Долучитися до ініціативи мають змогу всі небайдужі полтавці.

З 2 серпня в Полтаві триває благодійна акція зі зі збору канцтоварів та шкільного приладдя для дітей-переселенців та дітей із соціально незахищених сімей - "Портфелик добра".

Протягом 4 тижнів полтавці матимуть змогу принести в автоцентр "Автохімкомплект" (Зіньківська, 14) канцтовари (зошити, щоденники, ручки, блокноти, олівці), рюкзаки та шкільну форму для цих дітей.

Головна мета акції - допомогти дітям, батьки яких не мають змоги забезпечити їх усім необхідним для школи. Крім того, своєю ініціативою організатори хочуть показати, що Україна - єдина, а її громадяни ніколи не залишаються байдужими до проблем інших.

Зібрані речі організатори передадуть громадській організації "КримSOS", яка роздасть їх дітям-переселенцям та дітям з соціально незахищених сімей Полтавської, Сумської та Черкаської областей.

"КримSOS" є виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні (УВКБ ОНН) у програмах, пов’язаних із захистом переселенців. Її діяльність спрямована на реалізацію та захист прав, свобод та інтересів внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та інших людей, котрі постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході України й у Криму.

Організатори пропонують усім охочим долучитися до збору канцелярських товарів і шкільного приладдя для дітей-переселенців. Кожний принесений зошит, ручка чи олівець буде невеликим внеском у забезпечення щасливого майбутнього цієї малечі.

У разі виникнення запитань та для передачі речей: 095-321-75-65 - Володимир.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на