Полтавців закликають допомогти дітям у притулку

Позбавлена батьківського піклування малеча чекає на подарунки до новорічних свят
Depo.
5 грудня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua
Полтавців закликають допомогти дітям у притулку
Полтавців закликають допомогти дітям у притулку

Напередодні зимових свят усіх охочих запрошують поділитися речами та іграшками  з дітьми притулку "Любисток", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Трибуну.

"Любисток" - це притулок, де діти перебувають тимчасово. Найдовший термін перебування малечі  - 90 діб. Найменшим дітлахам - 3 роки, найстаршим - 18. Усі вони живуть разом.

Діти потрапляють до "Любистку" з різних причин. Про когось попіклувались сусіди, коли бачили, як батьки знущаються над малими. Хтось тут через те, що втратив усіх близьких. Дві дівчини старшого шкільного віку самі звернулися до притулку з проханнями забрати їх з дому.

Поки діти перебувають в притулку, вони навчаються. Заклад має договір з 25  школою. Згідно з ним до дітей приходять вчителі. Навчання йде за шкільною програмою та з кожною віковою категорією окремо.

На Новий Рік у притулку влаштують святкову дискотеку. Потім малеча відправиться спати, а старшим дітям дозволять дивитися телевізор.

Полтавців закликають не бути байдужими і подарувати дітям радість. Речі, іграшки та солодощі - це список нагальних потреб маленьких вихованців дитячого притулку "Любисток". Серед полтавських виховних закладів найбільше потрібна допомога саме тут.

Адреса: Полтава, зупинка Зигіна, вул. Халтуріна, 5
Деталі за телефоном: 7-21-94 (0668480322)

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".