ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полтавцям у центрі міста роздали півтисячі презервативів

Містянам нагадали про засоби захисту
Depo.
28 вересня 2015 10:30
ФОТО: depo.ua
Полтавцям у центрі міста роздали півтисячі презервативів
Полтавцям у центрі міста роздали півтисячі презервативів

Принагідно до Всесвітнього дня контрацепції, БО "Світло надії" спільно із "Клінікою, дружньою до молоді" провели акцію до всесвітнього дня контрацепції, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Полтавцям у центрі міста роздали півтисячі презервативів  - фото 1

В центрі міста всі бажаючі мали змогу ознайомитись із перевагами та недоліками основних методів контрацепції, отримували інформаційні матеріали - буклети і брошури, консультації фахівців. В рамках акції БО "Світло надії" роздала молоді півтисячі презервативів.

"Ми хочемо нагадати, що на сьогоднішній день єдиним засобом контрацепції, який захищає від ВІЛ та ІПСШ (інфекцій, що передаються статевим шляхом) є презерватив. Ми прагнемо, аби молодь відповідальніше ставилась перш за все до власного здоров'я", - зазначив виконавчий директор БО "Світло надії Максим Демченко.

Нагадаємо, Всесвітній день контрацепції світова спільнота відзначає 26 вересня. Ініціатором проведення такого свята у 2007 році стала не одна, а одразу десять міжнародних організацій, серед яких є представники країн Європи, США, Латинської Америки. Всі ці організації мають безпосереднє відношення до питань планування сім'ї та вивчення проблем репродуктивного здоров'я.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.