Полтавцю вручили нагрудний знак і премію до 100-річного ювілею

Ювіляр Іван Коваленко має численні нагороди за проявлені мужність та героїзм у Другій світовій війні

Сьогодні, 14 серпня, полтавець Іван Коваленко святкує свій сотий День народження, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську міськраду.

Ювіляр народився в селі Надія Диканського району. Закінчив 7 класів школи і з 1939 року проходив військову службу в армії стрілком, а згодом радистом. Після строкової служби залишився служити в армії. З 1953 року працював у Полтаві на машинобудівному заводі м'ясного обладнання формовщиком, а з 1962 року і до пенсії працював на заводі "Електромотор".

Іван Коваленко має численні нагороди за проявлені мужність та героїзм у Другій світовій війні. Представники міської влади привітали довгожителя і вручили почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради з нагрудним знаком. Також полтавець отримає 2 000 грн в рамках програми соціального захисту населення "Турбота".

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 7 серпня, під час засідання виконавчого комітету Полтавської міськради в оновленому складі, ухвалили рішення щодо виділення бюджетних коштів в рамках Програми соціального захисту населення "Турбота" на 2019 рік. З міського бюджету на потреби соціально незахищених полтавців спрямують майже 659 тис. грн. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook