ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Китайцям сподобалися українські "КрАЗи"

Представники закордонної місії кажуть, що вражені величезними автомобілями Кременчуцького автозаводу
Depo.
9 липня 2015 14:13
ФОТО: depo.ua
Китайцям сподобалися українські "КрАЗи"
Китайцям сподобалися українські "КрАЗи"

Про це заявив прес-службі підприємства помічник аташе з питань оборони Китайської Народної Республіки полковник Ван Сюечуань під час відвідин "КрАЗу" представниками Київської Асоціації військових аташе, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на прес-службу КрАЗу.

 "Україна має потужний промисловий потенціал. Кременчук, поруч із такими містами, як Запоріжжя і Дніпропетровськ - потужний розвинений промисловий центр. Не менш потужний потенціал і у КрАЗу - підприємства і автомобіля. Побачене на автозаводі справило на мене позитивне враження і я можу поставити високу оцінку КрАЗу. Сьогодні ми побачили величезний автомобіль, який справив, без перебільшення скажу за всіх, сильне враження. Я військовий, і можу точно сказати, що КрАЗ - це надзвичайно потужна машина. До того ж завод випускає широкий спектр автомобілів, які можуть виконувати всі функції на фронті і в тилу", - зазначив Ван Сюечуань.

Зазначимо, що також якість бронетехніки "КрАЗу" відзначили аташе із оборони В'єтнаму, Ірану, Казахстану, Кореї, Литви, Пакистану, Італії, Китаю, військово-повітряний аташе США, помічник аташе із питань оборони Угорщини.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.