Працівники "Полтававодоканалу" взялись ремонтувати провалля у дорогах (ФОТО)

Комунальники вже капітально відремонтували три аварійних колектори, однак всі провалля подужати не обіцяють

У Полтаві з початку 2018 року сталося 37 провалів колекторів, тож працівники "Водоканалу" нарешті взялися ліквідувати аварії, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Hromadske Полтава.

Нині три колектори вже капітально відремонтовані. Зокрема, на вулиці Козака замінили 38 метрів труби каналізаційного колектора. На придбання матеріалів, кажуть у "Полтававодоканалі", витратили понад 80 тисяч гривень.

Полтавці продовжують надсилати підприємству запити від щодо ремонту аварійних ділянок, однак комунальники запевняють, що не мають змоги провести всі необхідні роботи. Додаткове фінансування просять в обласної та міської влади.

Нагадаємо, наприкінці березня у Полтаві, на одній з центральних доріг міста, по вулиці Козака, 1 провалився асфальт. Колектор "пішов на дно" прямо на проїжджій частині дороги, а глибина ями ягала 4 метрів.

Також Depo.Полтава повідомляв, що 13 квітня в мікрорайоні Левада по проспекту Вавілова стався прорив водогону. Ремонтні роботи у "Полтававодоканалі" пообіцяли розпочати найближчим часом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава