ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Працівники Кременчуцького НПЗ не розходяться

У Кременчуці продовжують пікетувати філію "Укрнафти"
Depo.
4 серпня 2015 18:52
ФОТО: depo.ua

У разі зупинки нафтопереробного заводу без роботи можуть залишитися близько 5 тисяч працівників підприємства і ще майже 10 тисяч працівників суміжних спеціальностей, пише Depo.Полтава, посилаючись на "Уніан".

Працівники Кременчуцького нафтопереробного заводу вже четвертий день пікетують місцеву філію "Укрнафти," вимагаючи відставки виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника, який до цього працював помічником народного депутата Ігоря Єремеєва, оскільки вважають, що той свідомо на догоду імпортерам має намір знищити вітчизняну нафтопереробку.

Сьогодні масовий мітинг почався в першій половині дня. Перед присутніми традиційно виступив голова профкому підприємства Василь Хоменко, а також працівники заводу.

Зокрема, Хоменко заявив, що завтра закінчується 48 годин з моменту першого пікету під філією "Укртранснафти" в Кременчуці, на якому присутні зажадали відставки керівництва "Нафтогазу" і "Укртранснафти".

На мітингу озвучили, що припинити постачання нафти на завод "Укртранснафта" планується 4 серпня о 20:00. Керівництво пояснює такі заходи необхідністю проведення робіт з ремонту нафтопроводів. Термін ремонту - до 58 годин.

Хоменко повідомив, що в разі зупинки нафтопереробного заводу без роботи можуть залишитися близько 5 тисяч працівників підприємства і ще близько 10 тисяч працівників суміжних спеціальностей та підприємств-сателітів, тому пікети під будівлею місцевої філії "Укртранснафти" триватимуть.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.