ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Правий сектор вважає Мамая винним у зникненні державного стягу

Крадіжку прапорів "ПС" прирівнюють до державного злочину, а крадія обіцяють судити за "своїми законами"
Depo.
27 серпня 2015 17:10
ФОТО: depo.ua
Правий сектор вважає Мамая винним у зникненні державного стягу
Крадіжку прапорів "ПС" прирівнюють до державного злочину, а крадія обіцяють судити за "своїми законами"

Нечисленний мітинг громадських активістів набув широкого розголосу завдяки гучним заявам громадських активістів та представників обласного осередку "Правого сектору", чий Прапор також зник з Монументу Слави, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Крадіжку прапорів "ПС" прирівнюють до державного злочину, а крадія обіцяють судити за "своїми законами" - фото 1

Громадські активісти направили відповідні заяви до СБУ, УМВС та обласної прокуратури. В заяві йдеться, що Народна рада разом з громадськими організаціями міста Полтави засуджують факт демонтації державного Прапора України, банера "Слава Україні" та Прапора Правого Сектору з Монументу Слави. Громада вимагає знайти винних, які посягли на державні символи та притягнути їх до відповідальності. Нині 30 громадських організацій підписалося під вказаним зверненням.

Крадіжку прапорів "ПС" прирівнюють до державного злочину, а крадія обіцяють судити за "своїми законами" - фото 2

На мітинг, захищати свій викрадений стяг, прибули представники "Правого сектору". Голова обласного осередку Марко Чаус відхрещується від інформації, що червоно-чорний стяг належить "Правому сектору", назвавши його революційним.

Крадіжку прапорів "ПС" прирівнюють до державного злочину, а крадія обіцяють судити за "своїми законами" - фото 3

"Червоно-чорний стяг - це символ революційної налаштованості нашого суспільства. Навіть, на картині "Запорожці пишуть листа турецькому султану" стоїть два прапори: жовто-блакитний та червоно-чорний. В Полтаві на Пам'ятнику Слави Прапор почепили представники "Правого сектору" з метою показати свою революційну налаштованість та опозицію до діючої влади. Ми гадаємо, що саме вона зініціювала демонтаж прапорів", - каже Марко Чаус.

Очільників обласної влади представники "ПС" відкидають одразу. Каміння звинувачення полетіло в полтавського міського голову Олександра Мамая, оскільки працівники його апарату висловлювалися негативно стосовно Прапора, вважає Марко Чаус. Прізвищ не називає. Оскільки зняли ще й жовто-блакитний стяг, Марко Чаус називає це державним злочином, який можна кваліфікувати як сепаратизм.

Прапори мають намір повернути на місце. Разом з тим, "ПС" пообіцяли відтепер встановити чергування.

"Якщо спіймаємо крадія, то будемо судити його за своїми законами", - підкреслив очільник обласного осередку національно-визвольного руху "Правого сектору" Марко Чаус.

Більше новин про життя Полтави читайте на Depo.Полтава.