Правоохоронці Полтавщини вилучили рекордну кількість нарковмісних рослин

За час проведення операції "Мак", правоохоронці перевірили понад 750 сільськогосподарських підприємств та присадибних ділянок громадян
Depo.
30 вересня 2015 09:18
ФОТО: depo.ua
Правоохоронці Полтавщини вилучили рекордну кількість нарковмісних рослин
Правоохоронці Полтавщини вилучили рекордну кількість нарковмісних рослин

Комплекс оперативно-профілактичних заходів був спрямований на виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та коноплі та проводився на території області у період з 1 червня по 24 вересня, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на УМВС України в Полтавській області.

Правоохоронці Полтавщини вилучили рекордну кількість нарковмісних рослин - фото 1

Проведеними заходами працівники міліції виявили 136 фактів незаконних посівів заборонених до вирощування рослин. Так, на території області правоохоронці виявили та вилучили більше 27,1 тисяч нарковмісних рослин, з них 12,7 тисяч - маку та 14,4 - коноплі.

Правоохоронці Полтавщини вилучили рекордну кількість нарковмісних рослин - фото 2

Із незаконного обігу вилучено наркосировини загальною вагою більше 32-х кг, у тому числі марихуани - майже 27 кг та понад 5 кг макової соломки.

За вказані правопорушення 56 особам оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтею 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Також складено 28 адміністративних протоколів за статтями 106-1 (Невжиття заходів щодо забезпечення охорони посівів снотворного маку чи конопель, місць їх зберігання та переробки) та 106-2 (Незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених адміністративних стягнень становить майже 5 тисяч гривень.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.