Правоохоронці продовжують боротися зі стихійним ринком

Несанкціонований ринок на Південному вокзалі не здатні приборкати ні місцеві жителі, ні перевізники, ні міліціянти
Depo.
22 липня 2015 13:47
ФОТО: depo.ua

Щоранку на Південному вокзалі голці ніде впасти. Ледве сходить сонце, а торговці сільськогосподарської продукції уже заполоняють тротуари і проїжджу частину. Ближче до 08.00 громадський транспорт із величезними труднощами проїжджає повз та висаджує пасажирів. Боротьбу із незаконною торгівлею щороку розпочинає міліція. На недобросовісних торговців складають адміністративні протоколи. Сьогодні правоохоронці "завітали" на ринок на Чапаєва, минулого тижня були на вулиці Куйбишева поблизу Центрального ринку, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на ІА "Полтава".

Міліціянти неодноразвов заявляли, що боротися із стихійними торговцями марно, якщо сума штрафів і надалі залишатиметься такою мізерною.

Фахівці інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста неодноразово пропонували вирішити проблему ринку на Південному вокзалі за рахунок його перенесення до парку за Будинком культури залізничників, обладнання торгових рядів та сплачування торговцями податку до бюджету. Проте остаточне рішення міської влади не прийняте. Очевидно, учасники конфлікту очікують зимових холодів, коли стихійна торгівля зникає.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.