ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прес-конференція викриття та розгрому Іллі Киви

Претензії до полтавця є не лише на малій Батьківщині, а й далеко за її межами
Depo.
22 липня 2015 11:19
ФОТО: depo.ua
Прес-конференція викриття та розгрому Іллі Киви
Прес-конференція викриття та розгрому Іллі Киви

На прес-конференції у агентстві Інтерфакс-Україна представники громадської організації "Люстрація і чесність" ознайомили присутніх із корупційними кадрами в лавах МВС України. Першим під словесний обстріл активістів потрапив заступник начальника УМВС України в Херсонській області Ілля Кива. Готуючись до прес-конференції ними було зібрано чимало чуток, зокрема про кримінальне минуле Киви у Полтаві, його інвалідність, причини звільнення із Донецької міліції та особливості прийому до Херсонської, повідомляє Полтава.depo.ua із посиланням на "Херсонские вести".

За словами голови ГО "Люстрація та чесність" Михайла Блавацького, начальник УМВС Донеччини відмовився працювати із Кивою та поставив вище керівництво перед вибором: або я, або він. Як результат, Іллю Киву було переведно до Херсонської області та призначено на посаду заступника головного міліціонера області. Дана процедура, за переконаннями громадських активістів, була проведена із численними порушеннями. Присутній на прес-конференції полтавський правозахисник Василь Ковальчук пригадав минуле Іллі Киви у батальйоні "Полтава", його призначення та захворювання останнього на епілепсію.

Конфлікти із батальйоном "Полтава" дійсно мали місце. Тоді думки спецпризначенців цього батальйону розділилися: одні скаржилися на непрофесійну діяльність Киви, інші вважали його мудрим керівником.

Дісталося на горіхи від представників "Люстрація і чесність" також міністру МВС Арсену Авакову, з легкої руки якого ніби то і покривається незаконна діяльність Іллі Киви.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.