Прокуратура Полтавщини через суд намагається повернути державі земельну ділянку на березі Псла

Прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами зобов'язати звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею 0,0709 га

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути державі з незаконного користування земельну ділянку водного фонду, яка використовується без дозвільних документів та огороджена парканом до урізу річки Псел. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Правоохоронці з'ясували, що один з мешканців самовільно використовує земельну ділянку водного фонду загальною площею 0,0709 га, побудувавши споруди та огородши парканом до урізу річки Псел.

За порушення вимог земельного законодавства та використання земельної ділянки за відсутності документів, що посвідчують право користування (оренди) порушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.53-1 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Оскільки земельна ділянка розташована на території Дмитрівської сільської ради і належить до комунальної власності, винятково сільрада має право розпоряджатися нею, однак жодних рішень щодо передачі землі у власність або користування останньою не приймалось.

Зважаючи на порушення вимог законодавства, прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами зобов'язати громадянина звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею 0,0709 га вартістю майже 70 тис. грн.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини виявила факт розтрати бюджетних коштів під час проведення реконструкції котельні Гребінківського центру первинної медико-санітарної допомоги на загальну суму майже 260 000 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава