ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура Полтавщини попередила розкрадання майже 100000 грн бюджетних коштів

Між ЗОШ № 6 Горішньоплавнівської міської ради та приватним підприємцем було укладено договір на закупівлю продуктів харчування для дітей з істотними порушеннями

Depo.
7 грудня 2018 09:30
ФОТО: depo.ua

Прокуратурою Полтавщини попереджено незаконне використання бюджетних коштів на виконання договору щодо публічної закупівлі продуктів харчування для школи на суму майже 100 000 грн, який було укладено з істотними порушеннями. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Договір на поставку харчових продуктів, укладений між Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради та приватним підприємцем, не відповідав вимогам ЗУ "Про публічні закупівлі", в частині обов'язковоговизначення предмету (найменування, асортименту) та ціни як істотних умов договору.

З метою попередження незаконного витрачання бюджетних коштів прокуратура пред'явила позов, вимоги якого під час судового розгляду справи відповідачі визнали законними та уклали додаткову угоду, якою припинено дію оспорюваного договору, у з в'язку з чим провадження у цій справі судом закрито. Таким чином прокуратурою було попереджено незаконне використання бюджетних коштів, призначених на харчування дітей, на загальну суму майже 100 тисяч гривень.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини виявила факт розтрати бюджетних коштів під час проведення реконструкції котельні Гребінківського центру первинної медико-санітарної допомоги на загальну суму майже 260 000 грн.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава