Прокуратура Полтавщини вимагає повернути державі понад 287 га землі водного фонду
Землі водного фонду було передано товариству Семенівською РДА без законного визначення розміру орендної плати
- Полтава
-
15 січня 2019 12:45

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути державі з незаконної оренди товариства землі водного фонду площею понад 287 га. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.
Було встановлено, що у користуванні товариства перебуває земельна ділянка водного фонду державної форми власності площею понад 287 га, розташована на території Біляківської сільської ради Семенівського району. Більша частина земельної ділянки зайнята акваторією Біляківського водосховища, а інша частина складає прибережну захисну смугу.
У 2013 році розпорядженням Семенівської районної державної адміністрації надано товариству в довгострокову оренду для рибогосподарських потреб Біляківське водосховище. Проте з'ясовано, що у Семенівської РДА були відсутні повноваження по розпорядженню як водним об'єктом, так і відповідними землями водного фонду під водним об'єктом, а землі водного фонду було передано товариству без визначення розміру орендної плати у порядку і спосіб, визначені законом.
Враховуючи виявлені порушення, прокуратура вимагає повернути землі у державну власність.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини повернула державі з незаконного користування 228 га сільськогосподарських земель, вартістю майже 33 млн грн. У 2005 році між Зіньківською районною державною адміністрацією та товариством було укладено десятирічний договір оренди вказаних земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. У 2015 році термін оренди закінчився і товариство не сприяло його продовженню, проте продовжувало користуватись землею.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:56Прикриваючись війною троє посадовців "Полтаваобленерго" купували неіснуючі трансформатори
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній