Прокуратура Полтавщини оскаржила зменшення боргу полтавського підприємства перед державним банком

Заступник прокурора Полтавщини вніс апеляційну скаргу на ухвалу господарського суду Полтавської області, який затвердив мирову угоду між банком та підприємством про зменшення боргу на 1,5 млн грн

За апеляційною скаргою прокуратури Полтавщини скасовано незаконне рішення суду, яким зменшено на 1,5 млн. грн суму боргу ПАТ "Полтавський дослідний механічний завод" перед державою. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

У січні 2019 року ПАТ АБ "Укргазбанк" та ПАТ "Полтавський дослідний механічний завод" вирішили затвердити мирову угоду, згідно якої змінили розмір заборгованості по кредиту, яка підлягає стягненню за рішенням суду. Господарський суд Полтавської області затвердив вказану мирову угоду, фактично змінивши своє попереднє рішення, що не передбачено на стадії його виконання нормами Господарського процесуального кодексу України, чим позбавив державу, яка є власником 93% акцій банку, коштів на суму 1,5 млн грн.

Реагуючи на незаконне рішення суду, заступник прокурора Полтавщини вніс апеляційну скаргу на вищевказану ухвалу господарського суду Полтавської області, яку постановою Східного апеляційного господарського суду повністю задоволено.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини вимагає повернути державі з незаконного користування земельні ділянки площею понад 40 га і вартістю майже чотири млн грн.  Підприємці використовували землю попри завершення строку договору оренди, який припинив свою дію ще у 2017 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава