Прокуратура Полтавщини вимагає від забудовника повернення державного кредиту

Житель Оржицького району заборгував державі понад 30 000 грн

Прокуратура Полтавщини подала до суду позовну заяву з вимогою зобов'язати забудовника повернути державний кредит на загальну суму понад 30 000 грн.  Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу прокуратури Полтавщини.

Прокуратура виявила порушення вимог бюджетного законодавства під час повернення державного кредиту, наданого Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі на будівництво індивідуального житлового будинку. Так, у 2011 році між Обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та жителем Оржицького району, згідно до  Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України, укладено кредитну угоду у розмірі 100 000 грн. Термін дії кредитної угоди вже закінчився, але забудовник заборгував державі понад 30 000 грн.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині засудили грабіжника, який у Кременчуці напав на жінку зі зброєю і викрав дорогі прикраси.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава