Прокуратура розслідує діяльність управління ЖКГ Полтави

При проведенні конкурсних торгів чиновники відхилили найвигіднішу пропозицію, що могла зекономити бюджету 19 мільйонів гривень
Depo.
10 листопада 2016 15:41
ФОТО: depo.ua
Прокуратура  розслідує діяльність управління ЖКГ Полтави
Прокуратура розслідує діяльність управління ЖКГ Полтави

Прокуратура Полтавської області відкрила кримінальне провадження за фактом зловживання службовими повноваженням посадовими особами Управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на Всеукраїнський Рух "Під контролем".

Активісти встановили, що при проведенні конкурсних торгів Управлінням ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради (начальник Сергій Сінельнік, член партії "Совість України") була відхилена найвигідніша пропозиція одного з учасників, що давало теоретичну економію до 19 млн. грн. бюджетних коштів. Надані матеріали ВР "Під контролем" направили до Генеральної прокуратури України. 

Управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради ухвалило рішення про закупівлю послуг з утримання в належному санітарному стані об’єктів благоустрою, зелених насаджень, а також утримання вулично-дорожньої мережі міста Полтави за бюджетні кошти у ПП "Будгарант-7", попри те, що вказану пропозицію необхідно було відхилити, згідно з п.3 ч.1 ст.29 Закону України "Про здійснення державних закупівель". Унаслідок цього, підприємство отримало неправомірну вигоду та завдало збитків бюджету.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".