Прощай навіки: Що потрібно викинути в цьому році із будинку і голови

Зараз настав дуже вдалий час, щоб навести порядок не лише в будинку, але і в своєму житті, без жалю викинувши все непотрібне
Depo.
23 грудня 2016 10:23
ФОТО: depo.ua
Прощай навіки: Що потрібно викинути в цьому році із будинку і голови
Прощай навіки: Що потрібно викинути в цьому році із будинку і голови

Кожна людина зберігає купу непотрібного мотлоху, причому не тільки в квартирі, але і в житті. Експерти рекомендують позбутися його прямо зараз, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Век.

Зобов'язання, які ви не збираєтеся виконувати. Цілком ймовірно, що ви пообіцяли комусь щось зробити, але насправді не маєте ні вільного часу, ні можливості, ні навіть бажання виконувати свою обіцянку. Ця ситуація буде вас постійно обтяжувати і псувати настрій. Краще зателефонувати цій людині прямо зараз, вибачитися і взяти свої слова назад.

Одяг, який ви більше ніколи не одягнете. Як правило, жіночі шафи і гардероби буквально ломляться від одягу, який не носять, але в той же час шкода викинути. Від таких речей потрібно позбавлятися. Їх не обов'язково викидати на смітник - можна подарувати знайомим, продати або віддати на благодійність. Очищення навколишнього простору від непотрібного мотлоху приверне не тільки обновки, а й нові події в житті.

Старі гаманці і прострочені банківські картки. Експерти стверджують, що гроші самі прийдуть до вас в руки, як тільки ви позбудетеся від старих гаманців, банківських карток з вичерпаним терміном придатності, непотрібних чеків та іншого мотлоху. Гроші люблять простір.

Події минулого, які викликають жаль. Кожна людина має свої скелети в шафі, які вони час від часу дістають, розглядають і висловлюють жаль з приводу своїх помилок. Психологи стверджують, що така звичка схожа на мазохізм, тому всі негативні спогади потрібно викинути прямо зараз. Минуле повернути неможливо, проте воно може по-різному впливати на майбутнє. Воно вплине позитивно, якщо людина витягне уроки і відпустить його, і негативно - якщо його будуть постійно турбувати.

Відносини, які віджили своє. Зараз найкращий час для того, щоб остаточно розірвати зв'язки з людьми, які руйнують вашу особистість і ваше життя. Це може бути подруга, яка постійно змушує вас відчувати провину, чоловік, через якого ви відчуваєте себе некрасивою і непотрібною, і так далі. Всіх цих людей ви повинні залишити в минулому.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".