Пташиний грип: Птахофабрики Полтавщини перейшли на закритий режим роботи

Надзвичайні заходи пов'язані із поширенням збудника вірусу грипу птиці

Пташиний грип: Птахофабрики Полтавщини п…

Фахівці Держпродспоживслужби перевірили птахогосподарства Полтавщини на предмет дотримання закритого режиму роботи та вимог біобезпеки з метою недопущення поширення збудника вірусу грипу птиці. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт Полтавської ОДА.

Перевірка відбулася на СТОВ "Диканське інкубаторно-птахівниче підприємство" та ПрАТ "Полтавська птахофабрика" (відділок № 3, с. Стасі). Результати показали, що на даних підприємствах дотримуються вимоги біобезпеки та закритий режим роботи забезпечено.

Нагадаємо, з метою профілактики захворювання птиці на грип керівники птахогосподарств і власники особистих селянських господарств повинні виконувати вимоги, передбачені ветеринарно-санітарними правилами та посилити додаткові заходи, які попереджують захворювання птиці.

Фахівці рекомендують, завезення нової птиці необхідно здійснювати виключно з благополучних областей і районів. Завезену у птахогосподарства птицю слід піддавати профілактичному карантинуванню, а при перших ознаках захворювання, незвичній поведінці птиці чи у випадку масової загибелі необхідно терміново сповістити Держпродспоживслужбу чи державну ветеринарну службу.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що у період з 17 по 24 лютого, на Полтавщині зареєстрували 15 випадків захворювання скарлатиною. Як стверджують епідеміологи, кількість хворих перевищує середній багаторічний показник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"