ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Публічна перепалка між Вороною і Стрелюком продовжується

Петро Ворона наголосив, що він думає головою, а от обласний прокурор Ян Стрелюк - кишенями
Depo.
13 серпня 2015 13:45
ФОТО: depo.ua
Публічна перепалка між Вороною і Стрелюком продовжується
Публічна перепалка між Вороною і Стрелюком продовжується

Сьогодні під час 30 сесії обласної ради Петро Ворона повідомив, що у Шишацькому районі відкрився кар'єр, де незаконно видобувають пісок, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Нагадаємо, нещодавно значного розголосу набула проблема незаконного видобутку піску в кар'єрах Хорольського району. Тоді голова обласної ради Петро Ворона звинуватив у кришуванні цієї справи прокурора Полтавської області Яна Стрелюка і головного міліціонера області Олега Беха. Ян Стрелюк у відповідь порадив Вороні думати головою, перш ніж розкидатися голослівними звинуваченнями. Сьогодні ж голова облради продовжив публічну дискусію, заявивши, що думає головою, а міліція і прокуратура - кишенями.

На сесію обласної ради завітали представники громадськості, які висловили недовіру Яну Стрелюку. За словами активістів під час тендерних закупівель виявлено факти правопорушень, проте реакції з боку прокуратури не було. Петро Ворона запропонував очільникам міліції та прокуратури самостійно з'явитися на наступну сесію облради та відповісти на всі питання громадськості.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.