Рецепти від похмілля: Як "реанімувати" організм після новорічних гулянь
Якщо вчасно не зупинитись під час святкової вечірки, доведеться боротись з нестерпним "ранковим синдромом"
Українці – веселий і дужий народ, кожне свято вони гуляють, наче востаннє. Проте не кожен організм може впоратись з великою кількістю алкоголю. Ті, хто не обмежився парою келихів шампанського в Новорічну ніч, ризикують зустріти ранок з похмільним синдромом.
Основними симптомами похмілля є головний біль і запаморочення, розлад травлення, нудота, слабкість, а також підвищення або зниження артеріального тиску. Відновити організм допоможуть декілька "народних методів", які пропонує Depo.Полтава.
Сон та відпочинок у боротьбі з токсинами
Найпростішим способом боротьби з похміллям є сон та відпочинок, це допоможе організму самому очиститись від токсинів. Проте якщо після гучної гулянки у планах ще багато справ, можна спробувати "реанімуватись" з допомогою контрастного душу.
Багато пити, аби позбутись зневоднення
Алкоголь - сильний сечогінний засіб, що зневоднює організм. Аби відновити водний баланс та позбутися похмілля, варто протягом дня пити багато води, можна також розбавити її лимоном та ложкою цукру. Можна використовувати мінеральну воду, вона поповнить дефіцит мінеральних солей.
Розсіл і квас – найпопулярніші методи
Чи не найвідомішим методом боротьби з похміллям є розсіл та квашена капуста. Проте не варто споживати розсіл з оцтом, аби не подразнити слизову оболонку кишковика. А от натуральний квас (без барвників та консервантів) має високий вміст тіаміну (вітаміну B1) та органічних кислот, насамперед, молочної, що призводить до інтенсивної переробки недоокислених продуктів розпаду алкоголю, які отруюють організм.
Настій з хмелю та м'яти – рецепт від предків
Настій хмелю і м'яти - давній слов'янський рецепт лікування похмілля. Фахівці радять змішати рівні частини шишок хмелю і листя м'яти, залити столову ложку цієї суміші склянкою окропу і настоювати одну годину.
Цитрусові, аби підняти рівень цукру
Також допоможуть вилікуватись свіжовичавлені соки (апельсиновий або томатний), які піднімуть рівень цукру в крові та значно полегшать симптоми. Кислота, яку містять цитрусові, сприяє процесу переробки токсичних продуктів розпаду алкоголю. Окрім того, фрукти нададуть енергію ослабленому організму після застілля.
Вівсянка, сер
Від наслідків гучної вечірки допоможе позбавитись вівсяний відвар, а також вівсяний кисіль і каша. Овес має властивість виводити токсини, що отруюють організм з похмілля. Відвар нормалізує артеріальний тиск та відновить роботу мозку.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава