ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головко судиться з Мамаєм

Навесні на сесії міської ради Олександр Мамай заявив, що власник ринку "Полімпекс" відбирає павільйони у підприємців ринку. Ображений директор речового ринку вирішив подати до суду
Depo.
30 липня 2015 11:40
ФОТО: depo.ua
Головко судиться з Мамаєм
Речовий ринок судиться із мером Мамаєм

Сьогодні у Київському райсуді Полтави відбудеться слухання справи за позовом Володимира Головка - рідного брата губернатора Полтавщини до Олександра Мамая. Директор центрального ринку Володимир Головко вважає, що Мамай принизив його честь і ділову репутацію. На одній із сесій Полтавської міськради міський голова Мамай заявив, що Володимир Головко незаконно привласнив собі майно місцевих підприємців, які торгують на центральному ринку Полтави. Керівник ринку хоче щоб суд визнав слова міського голови неправдивими, а виголошену ним інформацію - недостовірною, передає Depo.Полтава з посиланням на інтернет-видання "Полтавщина".

В планах позивача: отримати 50 тисяч гривень завданої моральної шкоди і стільки ж, матеріальної. Гроші Володимир Головко постановив перерахувати на рахунок благодійного фонду "Полтавський Батальйон Небайдужих".

Перед цим суд вирішив, щоб позивач заплатив судовий збір із розрахунку: за позовні вимоги немайнового характеру 243 гривні 60 копійок за кожну. За позовну вимогу про стягнення моральної шкоди 1% від суми, що складає 500 гривень, за позовну вимогу майнового характеру 1% від суми, що складає 500 гривень.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.