Реформа медицини: На Полтавщині почали будувати сучасні амбулаторії

До кінця року планують завершити будівництво нових амбулаторій у Шишацькій, Скороходівській, Петрівсько-Роменській ОТГ та селі Вирішальному

У рамах реформи сільської медицини на Полтавщині планують звести 27 амбулаторій, по чотирьом з них вже розпочалися будівельні роботи. Про це повідомили у прес-службі Полтавської ОДА, пише Depo.Полтава.

Місцеві бюджети надають на це лише 30 % співфінансування. Нині вже підготували фундамент для амбулаторій у селі Вирішальне Лохвицького району, а також Скороходівській, Шишацькій і Петрівсько-Роменській ОТГ. Їх будівництво без облаштування планують закінчити до кінця цього року, а після цього також передабчені роботи по благоустрою.

Вже наступного тижня планують почати роботи у с. Дмитрівка, с. Балясне і с. Шевченкове.

Нагадаємо, що 5 липня у Полтаві відбулося урочисте вручення автомобілів, придбаних за кошти Світового банку в рамках реформування медицини області. Зокрема, центри первинної медико-санітарної допомоги отримали 35 автомобілів марки "Сітроен Берлінго" на загальну суму понад 675 тисяч доларів США. Такі авто дадуть змогу на сучасному рівні доставляти і забирати аналізи з кожного куточка області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава