Реконструкція парку "Перемога" влетить полтавській владі у копієчку (ВІДЕО)

Оновлення парку за попередніми розрахунками обійдеться у понад 223 мільйони гривень

У Полтаві на реконструкцію парку "Перемога" готові витратити понад 200 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Hromadske Полтава.

В Управлінні капітального будівництва міськради розповіли, що проект реконструкції парку, який розробляє "Полтавагропроект", коштуватиме більше мільйона гривень.

"Ми припускаємо, що до кінця року експертиза стадії "П" – проекту по парку "Перемога" – буде завершена. Після того, як ми отримаємо позитивний висновок експертизи, постане питання щодо обсягу фінансування", - зазначив Володимир Годня.

Нині проект вже передали у полтавську філію державної експертизи з попереднім кошторисом у 223 мільйони гривень. Строк державної експертизи по договору – 90 днів.

В рамках проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні" реконструюють 12 гектарів паркової зони. Головною окрасою оновленого парку має стати дитячий спортивний майданчик, виготовлений фінами. Також після реконструкції у парку "Перемога" з'явиться дитяча залізна дорога, сучасна система освітлення та нові пішохідні доріжки.Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що поки унікальний парк "Перемога" перебуває в очікуванні масштабного ремонту, полтавці змушені кататись на аварійних атракціонах та відпочивати серед сміттєвих куп.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава