Реконструкція автошляхів Полтавщини: На цементобетонну дорогу наносять розмітку, яка "витримає" будь-яку негоду

Під час будівництва нової дороги-"бетонки" використовують міцну маркувальну стрічку, яка забезпечує максимальне світловідбиття для водіїв
 

Реконструкція автошляхів Полтавщини: На…

На Полтавщині під час будівництва нової цементобетонної дороги в рамках реконструкції автошляху Н-31 "Дніпро - Решетилівка" застосовують новітні технології, зокрема щодо нанесення розмітки. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Дорожники наносять на покриття міцну стрічку Stamark, яка функціонує при будь-яких погодних умовах. Маркувальна стрічка створена із візерунковою поверхнею, яка надає водіям близький вертикальний профіль і забезпечує максимальне світловідбиття. Також вона має шар міцного полімеру для підвищення тривалості використання, тож слугуватиме значно довше, ніж намальована або пластикова розмітка. 

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині триває будівництво обходу м. Кобеляки в рамках реалізації державного інвестиційного проекту з розвитку автомобільної дороги Н-31 "Дніпро - Решетилівка". Під час робіт використовують цементобетон: укладають по дві смуги для руху транспорту в кожному напрямі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook