Рейд магазинами: У Кременчуці перевіряли, чи продають дітям алкоголь і цигарки

Недобросовісних продавців не виявили, проте натрапили на магазини, які працювали вночі, не маючи погодження на цілодобовий режим роботи

ФОТО/ Ангеліна Тихоненко

У Кременчуці представники управляння розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики спільної з поліцією влаштували рейди, аби перевірити, чи продають у магазинах алкоголь та тютюнові вироби неповнолітнім. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міськради. 

Особливу увагу приділили цілодобовим магазинам. Інспектори не виявили жодного факту продажу алкоголю та цигарок дітям, проте під час рейду натрапили на декілька крамниць, які працювали вночі, не маючи погодження на цілодобовий режим роботи, а також неоформлених працівників.

За словами начальника управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмили Жорняк, до міської ради постійно надходять скарги та звернення від мешканців міста щодо порушення тиші і громадського правопорядку в нічний час біля супермаркетів. За словами кременчужан, молодь збирається тут і влаштовує гулянки з розпиттям спиртного, саме тому і вдалися до рейдів.

Аби вирішити проблему, на квітневусесію Кременчуцької міської ради винесли проект рішення "Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території м. Кременчука".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава