ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Рейтинг губернаторів України: Очільник Полтавщини - третій

Валерій Головко стрімко злетів у рейтингу губернаторів з 20-го місця на третє

Depo.
19 червня 2017 13:51
ФОТО: depo.ua

Видання "Деловая столица" оприлюднило рейтинг український губернаторів за перший квартал 2017 року, повідомляє Depo.Полтава.

Цей рейтинг базується на показниках регіонів України по 20 суспільно-значущим критеріям. На третьому рядку цього рейтингу розташувався голова Полтавської ОДА Валерій Головко (65,5 бала).

Полтавщина вийшла в лідери по динаміці нефінансових послуг (реалізовано на 53,8% більше, ніж в першому кварталі минулого року, при порівнянні в ринкових цінах) і посіла друге після Києва місце по виконаних будівельних робіт (їх обсяг за квартал склав 1,15 млрд грн, або по 810 грн на кожного жителя). При цьому по динаміці будівництва область увійшла в четвірку кращих, показавши зростання будівельної продукції на 59,3% в першому кварталі і на 57,4% за підсумками чотирьох місяців. Особливо сильно зросли обсяги робіт на будівництві інженерних споруд (на 68,6% в січні-квітні).

Результатом праці будівельників в першому кварталі стало прийняття в експлуатацію житла загальною площею в 3,9 рази більше, ніж в січні-березні 2016 р введення в лад дитсадка, поліклініки та амбулаторії, а також ряду виробничих об'єктів і потужностей, серед яких магазини, кафе, АЗС, потужності з виробництва молокопродуктів, склади, елеватор і критий тік, ділянки місцевих газо- та водопровідних мереж і понад 100 км ліній електропередач.

Також Полтавщина посіла друге місце (після Києва) по притоку прямих іноземних інвестицій на душу населення, четверте - по освоєним капітальним інвестиціям на кожного жителя і по динаміці експорту, п'яте - за обсягом експорту на душу населення і по динаміці роздрібної торгівлі.

Область увійшла в четвірку регіонів з найбільшим скороченням смертності населення і в п'ятірку - з найнижчою смертністю.

А ось чим Полтавщина не порадувала - це народжуваністю. Число новонароджених виявилося на 13,4% менше, ніж в січні-березні минулого року, і це другий серед найгірших результатів по Україні.

Нагадаємо, що в рейтингу "Деловой столицы" за 2016 рік губернатор Полтавщини Валерій Головко був одним з останніх - 20 місце.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава